Полагање за пасош предузетничких вештина

У Школском центру „Никола Тесла“  организовано је полагање за пасош предузетничких вештина. Право да полажу имају сви ученици који су учествовали у програму Ученичка компанија у оквиру програма који организују Достигнућа младих - Junior Achievement Serbia.  Предвиђено је да полагање буде обављено у периоду између 19. и 27. септембра између 11 и 14 часова. Са представницима Достигнућа младих у Србији договорено је да полагање у Школском центру буде обављено у среду, 25.09.2019. године. Пријављено је 16 ученика за полагање па је полагање обављено у две термина у учионицама 23 и 19. Сви ученици су успешно положили испит. У реализацији такмичења учествовали су наставници Милан Његомир, Весна Мицевска Антал и Светлана Његомир.