Одељенске старешине 2021/2022

Разред и

Одељење

Одељенски старешина

Назив образовног профила

I 1 Његомир Светлана
Електротехничар аутоматике
I 2 Милојковић Зоран
Електротехничар информационих технологија
I 3 Деђански Горан Машински техничар за компјутерско конструисање
I 4 Рабрен Радомир Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина
I 5 Ђорђевић Бобан
Финансијски администратор

I 6

 Јовановић Срђан

Електричар / Сервисер термичких и расхладних уређаја

II 1

 Радуловић Жељка

Електротехничар аутоматике

II 2

Цветковић Ненад

Електротехничар рачунара

II 3

Живанов Роберт

Машински техничар за компјутерско конструисање

II 4

Тодоровић Тијана

Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина

II 5

 Стефановски Санела

Финансијски администратор.

II 6

Васић Миодраг

Аутомеханичар / Прецизни механичар

III 1

Сабо Александар

Електротехничар аутоматике

III 2

Милојковић Огризовић Јадранка

Електротехничар информационих технологија

III 3

Величковић Јасна

Машински техничар за компјутерско конструисање

III 4

Атанацков Радован

Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина

III 5

Кнежевић Миљана

Финансијски администратор

III 6

Ћела Жељко

Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје, Електроинсталатер

IV 1

Петухов Игор

Електротехничар електронике

IV 2

Радловачки Велимир

Електротехничар информационих технологија

IV 3

Соколовић Марко

Машински техничар за компјутерско конструисање

IV 4

Дудић Александар

Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина

IV 5

Рудић Јулијана

Финансијски администратор

 

Одељенске старешине завршних разреда 2017/2018

IV1, Tијана Тодоровић Живков, Електротехничар електронике

IV2, Марина Јовановић и Велимир Радловачки , Електротехничар рачунара

IV3, Мирослав Лепир, Техничар за компјутерско управљање

IV4, Марко Соколовић, Машински техничар моторних возила

IV5, Санела Стефановски, Економски техничар

IV6, Олга Величковски Павков, Финансијски администратор

III6, Мирко Секулић, Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје и Електромеханичар за машине и опрему

 

старешине2018

 

 

Добро дошли!

Interreg-IPA Cross-border Cooperation Programme

 

Interreg-IPA Logo

 

Cisco Networking Academy

Visual Paradigm

vplogo

Oracle Academy

ECDL

MikroTik Academy

 

 

Корисни сајтови

Подели!