Наставно особље

Презиме  и име 

Назив предмета

 Рудић Јулијана

 Српски језик и књижевност

 Величковић Јасна

 Српски језик и књижевност

 Пасер Снежана

 Српски језик и књижевност

 Тодоровић Тијана

 Српски језик и књижевност

 Дукељски Милана

 Енглески језик

 Радишић Љиљана

 Енглески језик

 Петровић Душица

 Енглески језик

 Ђурић-Стојков Анита

 Енглески језик

 Стурза Светлана

 Енглески језик

 Оморан Ана

 Француски језик

 Величковски-Павков Олга

 Немачки језик

 Ивковић Слободанка

 Математика

 Мунижаба Слободан

 Математика

 Радуловић Жељка

 Математика

 Огризовић-Милојковић Јадранка

 Математика

 Јовановић Марина

 Математика

 Николић Предраг

 Физичко васпитање

 Деђански Горан

 Физичко васпитање

 Бојиновић Владимир

 Физичко васпитање

 Јовановић Срђан

 Физичко васпитање

 Грозданић Биљана

 Устав и права грађана

 Прокић Јасмина

 Социологија, Филозофија

 Митрованов Марија

 Филозофија

 Стојадиновић Наташа

 Историја

 Тодоровић Тијана

 Историја

 Живков Тијана

 Историја

 Дудић Александар

 Географија, Грађанско васпитање

 Клиска Марина

 Музичка уметност

 Чинч Роксана

 Музичка уметност

 Париповић Маријана

 Музичка уметност

 Аралица Мирјана

 Ликовна култура

 Соколовић Маја

 Биологија

 Бугарски Весна

 Хемија, Физика

 Добаџић Везирка

 Хемија

 Цинцар Кристијан

 Рачунарска група предмета

 Радловачки Велимир

 Рачунарска група предмета

 Лепир Мирослав

 Машинска група предмета

 Тувић Милан

 Машинска група предмета

 Живанов Роберт

 Машинска група предмета

 Марковић Дејан

 Машинска група предмета

 Васић Миодраг

 Машинска група предмета

 Рабрен Радомир

 Машинска група предмета

 Атанацков Радован

 Машинска група предмета

 Ничевски Игор

 Машинска група предмета

 Соколовић Марко

 Машинска група предмета

 Кривокапић Чедомила

 Физика

 Анкић Мирјана

 Електротехничка група предмета

 Ћела Жељко

 Електротехничка група предмета

 Радловачки Светлана

 Електротехничка група предмета

 Сабо Александар

 Електротехничка група предмета

 Његомир Милан

 Електротехничка група предмета

 Његомир Светлана

 Електротехничка група предмета

 Милојковић Зоран

 Електротехничка група предмета

 Секулић Мирко

 Електротехничка група предмета

 Цветковић Ненад

 Електротехничка група предмета

 Петухов Игор

 Електротехничка група предмета

 Огњен Вељанчић

 Веронаука

 Мицевски Антал Весна

 Економска група предмета

 Кузмановић Душан

 Економска група предмета

 Ђорђевић Бобан

 Економска група предмета

 Манеску Елеонора

 Економска група предмета

 Новески Златко

 Економска група предмета

 Кнежевић Миљана

 Економска група предмета

 Стефановски Санела

 Економска група предмета

 Михајловски Оливера

 Економска група предмета

 

MikroTik Academy

 

 

Cisco Networking Academy

Oracle Academy

ECDL