Додељене eTwinning ознаке за школе за 2019-2020. годину

Са великим задовољством објављујемо да је 20 школа и предшколских установа из Србије добило eTwinning ознаку за школе за 2019-2020. годину, међу којима је и наш Школски центар ”Никола Тесла”.

bec45775-page-001

eTwinning ознаку за школе добило је укупно 1004 школе, након процеса пријављивања који је прошао две фазе. Ове школе препознате су као предводници у областима као што су дигитална пракса, eSafety пракса, иновативни и креативни приступи педагогији, подстицање континуираног професионалног развоја запослених, подстицање праксе сарадничког учења код запослених и ученика. Ово није само признање личног успеха појединачних наставника, већ и признање одличног постигнућа читавог eTwinning тима у овим школама. Наставници из eTwinning школа су позвани да се придруже групи на eTwinning Live-у посвећеној овим школама. У оквиру групе, наставници деле стручна знања и примере добре праксе из својих школа, добијају ажуриране информације које се тичу eTwinning школа, те се могу  придружити различитим догађајима на интернету.

Kомплетан списак школа којима је додељена ознака можете погледати на следећем линку.

Садржај текста преузет са странице.