Tакмичење Твоја идеја Твоја иницијатива

Завршено је овогодишње такмичење Твоја идеја Твоја иницијатива (Your ideas Your initiatives).  Представљено је 56 пројеката из 13 земаља. Идеје реализоване у  пројектима су разноврсне, а најбоље су оцењени пројекти следећих школа:

• Huanggang Polytechnic college – Huanggang, China
  • Instituto Isidra de Guzman – Alcalá de Henares, Spain
  • Shanghai Shangde Experimental School – Shanghai, China

Поред ових школа таблетом су награђене школе из Индије, Кине, Бразила и Аргентине. Нажалост, наш рад није међу награђеним, али је охрабрујућа порука коју смо добили: "I would like to tell you that your project was within the 20 pre-selected projects with highest scores, which is really good and remarks the high quality of your work, even though in the last stage of the assessment it was not included in the 8 awardehools."

У овом пројекту активно је учествовало тринаест ученика и два ментора. Сви они су добили сефтификате о учешћу у пројекту. Ако сте заинтересовани, а требали би сви да будемо, за тему безбедности у саобраћају погледајте приче које су испричали учесници овог занимљивог изазова.

Извор: svetlananjegomir.files.wordpress.com