Упис 2018/2019

Електротехника

Машинство и обрада метала

Економија,право и администрација

БОДОВЕ ЗА УПИС можете погледати на овој страници. Уколико још нема објављеног званичног списка, тада можете на истој страници погледати конкурсе од претходних година и видети листу бодова претходних година за неке смерове. Бодови за упис такође ће бити објављени благовремено и на нашој страници, као и у Фејсбук групи.

На сајту Министартва просвете објављен је Конкурс за упис ученика у први разред средње школе у Републици Србији за школску 2018/2019. годину у Републици Србији за школску 2018/2019. годину! У Школском центру "Никола Тесла" у Вршцу биће уписано:

Економија право и администрација
1. Финансијски администратор 30 ученика
Електротехника
2. Електротехничар електронике 30 ученика
3. Електротехничар информационих технологија 30 ученика
Машинство и обрада метала
4. Машински техничар за компјутерско конструисање 30 ученика
5. Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина 30 ученика
6. Аутомеханичар 15 ученика
Прецизни механичар 15 ученика

За нови смер Електротехничар информационих технологија НЕ ПОЛАЖЕ СЕ додатни пријемни испит, а списак општеобразовних и стручних предмета на овом смеру можете погледати на следећим линковима:

Више детаља у вези уписа биће ускоро објављено, а календар активности можете наћи на сајту Министарства.

Свим осмацима желимо много среће на завршном испиту и видимо се у новој школској години!