Одељенске старешине 2018/2019

Одељење

Одељенски старешина

Назив образовног профила

I 1  Игор Петухов
Електротехничар електронике
I 2  Велимир Радловачки
Електротехничар информационих технологија
I 3 Марко Соколовић
Машински техничар за компјутерско конструисање
I 4  Мирослав Лепир
Техничар за компјутерско управљање (CNC) машина
I 5  Јулијана Рудић
Финансијски администратор

I 6

 Игор Ничевски

Аутомеханичар, Прецизни механичар

II 1

Милан Његомир

Електротехничар аутоматике

II 2

Светлана Радловачки

Електротехничар рачунара

II 3

Горан Деђански

Машински техничар за компјутерско конструисање

II 4

Радомир Рабрен

Машински техничар моторних возила

II 5

Бобан Ђорђевић

Финансијски администратор.

II 6

Александар Дудић

Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје, Електроинсталатер

III 1

Жељка Радуловић

Електротехничар електронике

III 2

Зоран Милојковић

Електротехничар рачунара

III 3

Љиљана Радишић

Машински техничар за компјутерско конструисање

III 4

Тијана Тодоровић

Техничар за компјутерско управљање

III 5

Снежана Пасер Илић

Финансијски администратор

III 6

Миодраг Васић

Аутомеханичар

VI 1

Ненад Цветковић

Електротехничар аутоматике

VI 2

Светлана Његомир

Електротехничар рачунара

VI 3

Радован Атанацков

Машински техничар за компјутерско конструисање

VI 4

Слободан Мунижаба

Машински техничар моторних возила

VI 5

Душица Петровић

Финансијски администратор

 

Одељенске старешине завршних разреда 2017/2018

IV1, Tијана Тодоровић Живков, Електротехничар електронике

IV2, Марина Јовановић и Велимир Радловачки , Електротехничар рачунара

IV3, Мирослав Лепир, Техничар за компјутерско управљање

IV4, Марко Соколовић, Машински техничар моторних возила

IV5, Санела Стефановски, Економски техничар

IV6, Олга Величковски Павков, Финансијски администратор

III6, Мирко Секулић, Електромеханичар за термичке и расхладне уређаје и Електромеханичар за машине и опрему

 

старешине2018

MikroTik Academy

 

 

Cisco Networking Academy

Oracle Academy

ECDL

Корисни сајтови

Подели!