Чланци

mta

Школски центар "Никола Тесла" у Вршцу прва је MikroTik академија у Вршцу и региону! Захваљујући успешно завршеној петодневној обуци и испиту MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) и MTCRE (MikroTik Certified Routing Engineer), коју је изводио Сашо Јордаки (Mikrotik Academy Appointed Coordinator, Trainer & Consultant), четири наставника Школског центра "Никола Тесла", Зоран Милојковић, Велимир Радловачки, Кристијан Цинцар и Златко Новески стекли су услове да самостално изводе обуке и испите ученицима школе.

Ученицима ће бити омогућено да у оквиру школских секција или наставних предмета у вези рачунара и рачунарских мрежа и комуникација прођу кроз обуку и стекну MTCNA (MikroTik Certified Network Associate) (MikroTik Certified Network Associate) сертификат.

Више о компанији MikroTik можете сазнати на званичном сајту компаније mikrotik.com.

mta