Чланци

Упис 2019/2020

ОБРАЗОВНИ ПРОФИЛИ

smerovi

На сајту Министартва просвете објављен је Конкурс за упис ученика у први разред средње школе у Републици Србији за школску 2019/2020. годину! У Школском центру "Никола Тесла" у Вршцу биће уписано:

2019-05-31 SCNT

Електротехника

Машинство и обрада метала

Економија,право и администрација

За смер Електротехничар информационих технологија НЕ ПОЛАЖЕ СЕ додатни пријемни испит, а списак општеобразовних и стручних предмета на овом смеру можете погледати на следећим линковима:

БОДОВЕ ЗА УПИС можете погледати на овој страници. Уколико још нема објављеног званичног списка, тада можете на истој страници погледати конкурсе од претходних година и видети листу бодова претходних година за неке смерове. Бодови за упис такође ће бити објављени благовремено и на нашој страници, као и у Фејсбук групи.

Више детаља у вези уписа биће ускоро објављено, а календар активности можете наћи на сајту Министарства.

Свим осмацима желимо много среће на завршном испиту и видимо се у новој школској години!