e-учионица

Наша школа је позната по примени информационо-комуникационих технологија (ИКТ) и савремених наставних метода у свакодневној пракси. На овај начин, настава је за ученике много интересантнија и прихватљивија.

www.teslavs.org

Неке од адреса сајтова наставника наше школе који служе као допуна класичној настави:

НАЗИВ СТРАНИЦЕ НАСТАВНИК ОПИС
GEOTESLA Александар Дудић Сајт је је намењен ученицима који похађају наставу из наставног предмета Географија.
СВЕТЛАНИН ПРОСТОР Светлана Његомир Сајт је намењен за ученике електротехничких смерова.

radlovacki.com

Велимир Радловачки Сајт је намењен ученицима који похађају наставу рачунарске групе предмета.
Arduino & C# Светлана Радловачки Сајт је намењен за ученике електротехничких смерова.
Више од игре Милан Његомир Сајт је намењен за ученике електротехничких смерова.
ТЕСЛИНЕ ПЧЕЛИЦЕ Зоран Милојковић Сајт је намењен за ученике електротехничких смерова.
Теслини Машинци Роберт Живанов Сајт је намењен за ученике машинских смерова.